Obecność w branży meblarskiej od 1996r. zaowocowała wypracowaniem standardów, których posiadanie jest naszą wizytówką. Wszystkie realizacje są wykonywane z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Blat łączony na zamek

W naszych kuchniach nie spotkasz listew do łączenia blatów kuchennych. W firmie Kamar blaty są zawsze łączone na zamek co znacząco podnosi walory estetyczne wykonanych kuchni.

Oświetlenie LED w wieńcu dolnym

Czymże jest kuchnia bez odpowiedniego oświetlenia? Zbyt jaskrawe kolory potrafią pozbawić wnętrze klimatu. Oświetlenie kuchni dobierane jest do każdej realizacji indywidualnie - nasi specjaliści podpowiedzą jaką wybrać barwę oraz moc. Koniec z widocznymi listwami LED. Oświetlenie LED pod szafkami wiszącymi w firmie Kamar jest zawsze ukryte w dolnym wieńcu.

Niezawodne okucia BLUM

Na przestrzeni lat korzystaliśmy z okuć wielu producentów, jednak to na produktach marki BLUM budujemy solidną markę. Płynnie domykające się szuflady, zero trzaskania frontami meblowymi? Tak, to jest możliwe! Stosując okucia firmy BLUM zyskują państwo nie tylko komfort użytkowania ale także gwarancję niezawodności na zamontowane zawiasy oraz prowadnice.

Fronty zmywarek z płyty wilgocioodpornej

Wszędzie gdzie meble narażone są na działanie trudnych warunków stosujemy materiały o podwyższonej odporności. Takim miejscem są np. panele zmywarek. Wysoka temperatura oraz wilgotność nie sprzyja długiej żywotności frontów. W każdej naszej zabudowie gdzie jest panel zmywarki wykonujemy go z płyty wilgocioodpornej.

Obudowa okapu

Wiemy jak bardzo ważną funkcję spełnia w kuchni okap. Kładziemy szczególny nacisk na jego estetyczne wkomponowanie w zabudowę meblową. W kuchniach firmy Kamar obudowa okapu jest dostosowana do modelu zastosowanego urządzenia.

Pomiar skanerem 3D Disto Leica

Wiarygodny pomiar decyduje o powodzeniu projektu, zwłaszcza jeżeli chodzi o zabudowę na wymiar. W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonują pomiary pomieszczeń przy użyciu skanera 3D.

Otwory w szafkach pod sprzęt

Potrzebujesz wyciąć otwór pod płytę gazową? A może chcesz zamontować zlew? Już nie potrzebujesz szablonów dołączanych przez producenta. Dzięki zaawansowanej technologii pomiarowej wiemy dokładnie jaki otwór należy wykonać by bezpiecznie zamontować Twój sprzęt kuchenny